1. klašu sporta diena

1.klašu sporta diena
1.klašu sporta diena
1.klašu sporta diena
1.klašu sporta diena
1.klašu sporta diena
1.klašu sporta diena
1.klašu sporta diena
 

Skolotāju diena

Skolotāji savā īpašajā stundā
Skolotāji savā īpašajā stundā
Skolotājiem stundu vada R. Anže
Mācību uzdevumi
Starpbrīžu aktivitātes skolas gaiteņos
Mēmā kino seansi notika 2. stāva īsajā gaitenī
Pārdomu brīdis
Vai pasākums skolotājiem būs izdevies?
20. gs. 20 gadu mūzika skanēja ne tikai starpbrīžos, bet arī Skolotāju dienas pasākumā Aktu zālē
Kolēģus svētkos sveic direktore
Tūlīt tiks pasniegta pirmā RCHV Atbalsta biedrības balva “RCHV Gada skolotājs”. Runā Atbalsta biedrības priekšsēdētāja I. Aksenoka.
“... un balvu saņem... Skolotāja Nora Jurjāne!”
Bez mūzikas tālāk ne soli. Uzstājas R. Anže.
12. klašu skolēni pateicas savām klašu audzinātājām..
..I. Mauriņai un..
I.Akmentiņai.
Šādi svētkiem par godu telpas bija pārveidojuši 12. klašu skolēni. Skaisti!
12. klašu skolēnu sagatavotie informācijas materiāli.
Skolēni gatavojas sveikt savus skolotājus.
Skola svētku noskaņās.
Skolēni gatavojas sveikt savus skolotājus.
Skolēni gatavojas sveikt savus skolotājus.
Skolēni gatavojas sveikt savus skolotājus.
Ģērbšanās stilu ar kādu īpašu detaļu centās atdarināt vai ikviens.
Ģērbšanās stilu ar kādu īpašu detaļu centās atdarināt vai ikviens.
Daudzi izvēlējās sevi iemūžināt īpašā fotostūrītī.
Sveicu Skolotāju dienā!
Vēl gaidu savu skolotāju.
Kā jau katrs būtisks notikums, arī šis ir jādokumentē.
Par ko māca šajā klasē?
kolotāju sagaidīšana.
Mēmais kino un Č.Čaplins- tā tik ir vērtība!
Arī skolotāji šajā dienā mācījās. Nu jau no saviem skolēniem.
Skolotāju slavas alejā bija daudz zvaigžņu.
Kurā mācību priekšmetā saņemšu 10 balles?
Čakli darbojas sapņu tulks.
Beigusies nopietna apspriede.
Skolotāji turpina cītīgi mācīties.
Skolotāji turpina cītīgi mācīties.
 

Rīgas pilsētas krosa stafetes

4.- 5.klašu grupa
6. - 7.klašu grupa
8. - 9.klašu grupa
10. - 12.klašu grupa
 

X Olimpiskās spēles

Pasākuma vadītāja Adele 10.a
X Olimpiskās spēles vidusskolai
Brazīlija
Tanzānija
Antarktīda
ASV
Barona ielas republika
Makšķerēšana
Zābaka mešana
Futbols
Desu skrējiens
Tautas bumba
Gājiens lenta
Bumbiņu pārbēršana
Erudīcijas konkurss
Lēcienā...
Virves vilkšana
Visas dalībvalstis kopā
Uzvarētāji -Jaunzēlande
2. vietas ieguvēji ASV
3. vietas ieguvēji Tanzānija
 

1. septembris

Skola Tevi gaida
Zinību diena
12. klašu skolēni gatavi ievest pirmklasniekus skolas saimē
12. klašu skolēni gatavi ievest pirmklasniekus skolas saimē
Pirmklasnieki Pirmās skolas dienas pasākumā
Zinību dienā skolas kolektīvu sveic direktore I. Rudzīte
Mūsu ir patiesi daudz
Uzstājas pirmklasnieki
Mūs sveic skolas absolvents Sandis Runge
Iezvanām jauno mācību gadu
Savu 1. klasi uz pirmo stundu ved audzinātāja A. Dundure
Drošu soli uz pirmo stundu!
Labu veiksmi mācībās!
Labu veiksmi mācībās!
Pirmo reizi klasē
Skolā iet man ļoti patīk!
Šodien viss ir īpašs- arī pirmā stunda ar savu skolotāju un vecākiem
 

Apgaismojums sākumskolas ēkai

 

Pīrādziņu svētki

 

Ģimenes dienai veltītais koncerts ''Pasaule priekā"

1. klašu deju kolektīvs ĶIMENĪTE
1. klašu deju kolektīvs ĶIMENĪTE
2.klašu deju kolektīvs ĶIMENĪTE
3.klašu deju kolektīvs ĶIMENĪTE
3.klašu deju kolektīvs ĶIMENĪTE
Koris RASIŅA (1.kl.)
Meiteņu koris RASIŅA (2.-4.kl.)
Meiteņu koris RASIŅA (2.-4.kl.)
Talantu konkursa dalībniece Kristiāna Ozola (2.c)
Talantu konkursa dalībniece Kristiāna Ozola (2.c)
Talantu konkursa dalībniece Marta Krūce (1.b) ar draudzenēm
Talantu konkursa dalībniece Marta Krūce (1.b) ar draudzenēm
Talantu konkursa dalībnieks Ričards Baikovs (3.b)
Teātra studija SPOGULIS (3.kl.)
Teātra studija SPOGULIS (3.kl.)
 

Darba svētki 1. - 2. klasēs

Darba svētki
Diplomi un bslvas
Lietvede Iveta Anševica
Zēnu koris "Rīts"
Skolotāja Inga Fokrote
Meiteņu koris "Rasiņa"
Skolotāja Gita Tamaša
3. - 4. klašu deju kolektīvs "Ķimenīte"
3. - 4. klašu deju kolektīvs "Ķimenīte"
Lasīt vairāk >>
 

Jauno ceļu satiksmes dalībnieku forums 2016

4.a klases un 5.b klases komanda
Teorētiskie jautājumi
Teorētiskie jautājumi
Šķēršļu josla
Šķēršļu josla
Šķēršļu josla
Šķēršļu josla
Šķēršļu josla
Šķēršļu josla
Ugunsdzēsēju stafete
Ugunsdzēsēju stafete
1. vieta 4.a komandai Ripo ritens
2. vieta 5.b komandai B komanda
3. vieta 4.a komandai Žiglie fiksīši